O FIRMIE
 


Firma KJT funkcjonuje na rynku dolnośląskim od 2002 roku. U podstaw pomysłu na „small business” leżały zainteresowania jej założycieli branżą ciepłowniczą . Stąd zrodził się pomysł na sprzedaż kotłów C.O. w domach jednorodzinnych. W późniejszym czasie naszą ofertę rozwinęliśmy także o większe jednostki takie, jak hotele, budynki wielorodzinne, szkoły czy urzędy.

Naszym podstawowym założeniem była zawsze sprawna, fachowa i kompleksowa obsługa klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Wytwórnią Kotłów Grzewczych HEF w Lublińcu, dzięki której zapewniamy swoim odbiorcom produkty o wysokiej sprawności energetycznej, spełniające wszelkie wymagane w Unii Europejskiej certyfikaty jakości i bezpieczeństwa ekologicznego. Obecnie firma nosi nazwę HEF - Stal Sp.z o.o. i w ramach swojej działalności w ciągu ostatniego roku wzbogaciła swoją ofertę m. in. o kotły z paleniskiem BRUCER. Owocem naszej pracy, jako Autoryzowany Dealer firmy HEF, jest prawie 1000 sprzedanych przez nas kotłów. Wśród naszych klientów są osoby korzystające z kredytu w Banku Ochrony Środowiska.

Chcąc podnieść swój profesjonalizm zatrudniliśmy instalatorów, którzy są doświadczeni w montażu nawet przy rozwiązaniach niestandardowych dla nietypowych pomieszczeń kotłowni, ponieważ sprzedawane przez nas kotły mają budowę modułową, co umożliwia zaadoptowanie ich pod indywidualne potrzeby naszego klienta. Dzięki usłudze montażowej firma KJT oferuje swoim klientom skorzystanie z VAT 8% przy zakupie kotłów wraz z materiałami instalacyjnymi. Zajmujemy się również kompleksowym wykonawstwem instalacji wodno – kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania m.in. w domach jednorodzinnych. Zapewniamy także profesjonalną obsługę w ramach serwisu pogwarancyjnego, poza przysługującym u producenta serwisem gwarancyjnym. Przy skorzystaniu z naszego montażu, 3-letnią gwarancją jest objęta także nasza usługa montażowa. Dodatkowo nasi klienci przy zakupie kotła mogą liczyć na fachowe doradztwo przy jego doborze i montażu. Zajmujemy się również doradztwem przy instalacji nowych bądź modernizacji istniejących węzłów ciepła dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Chcąc zapewnić naszym klientom jak największą gamę produktów, rozpoczęliśmy współpracę z producentami wysokiej klasy m.in. kotłów gazowych i węglowych: IMMERGAS, LOGITERM, DE DIETRICH, które wzbogacają naszą dotychczasową ofertę. Wysokie standardy w tej współpracy zapewniają autoryzacje w/w producentów.

Dostrzegając coraz większe możliwości na polskim rynku dzięki zmieniającemu się ustawodawstwu w wykorzystaniu rozwiązań opartych na odnawianych źródłach energii, a w szczególności na energii słonecznej, postanowiliśmy rozpocząć od sierpnia 2013r. współpracę z firmą On Sp. z o.o. Polskie panele fotowoltaiczne On Sp. z o.o. z pośród wielu innych firm powstałych obecnie na naszym rynku zajmujących się OZE, wyróżnia gruntowna wiedza techniczna oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Program Partnerski umożliwia nam lepszą obsługę Państwa przy mikroinstalacjach fotowoltaicznych począwszy od projektu, sprzedaży, montażu, serwisowania i na składaniu wniosków w zakładzie energetycznym kończąc.

Pozostałe informacje o naszej działalności znajdą Państwo w
OFERCIE oraz na pierwszej stronie.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do skontaktowania się z nami w celu wizyty naszego doradcy u Państwa.

stat4u
kotły wrocław, kotly wroclaw, kotły Dolny Śląsk, kotly Dolny Slask
Strona wykonana przez Studio Plan - www.web.plan.pl .