OFERTA
 


W celu zapoznania się z pełną ofertą sprzedawanych przez nas kotłów firmy HEF zapraszamy Państwa na stronę www.hef.com.pl.

Ponadto posiadamy tytuł Autoryzowanego Instalatora Immergas, który zapewni Państwu profesjonalizm w doborze oraz montażu produktów tego producenta. Posiadamy również Certyfikat z uzyskania uprawnień w zakresie doboru i montażu systemów solarnych, co jest pomocne przy staraniu się inwestora o dofinansowanie na kolektory słoneczne. Zapraszamy na stronę www.autoryzowanyinstalator.pl.  W celu zapoznania się z pełną ofertą producenta polecamy odwiedziæ jego stronę pl.immergas.com/index.htm

Współpracujemy również z firmą LOGITERM. Jeśli chcą Państwo zapoznaæ się z ofertą tego producenta, zapraszamy na stronę www.logiterm.pl.

Od sierpnia 2013r. jesteśmy Autoryzowanym Zakładem Instalacyjnym kotłów producenta De Dietrich. Nasze świadectwo Autoryzacji (T1B) uprawniające do sprzedaży, montażu, uruchamiania i konserwacji kotłów De Dietrich jest dostępne na stronie www.dedietrich.pl.

Rabat 25% obejmuje kotły zasypowe, natomiast 30% - kotły automatyczne w firmach HEF i LOGITERM. Rabat jest wyliczany od ceny katalogowej brutto i jest możliwy dzięki sprzedaży kotłów z VAT 8%. Pozostałe kotły też są objęte bieżącymi rabatami. Dodatkowe informacje są pod numerem 668 420 138.

Poza kotłowniami i instalacjami C.W.U. i C.O. w budynku mieszkalnym lub usługowym wykonujemy również m.in. stacje uzdatniania wody. Na zdjęciu jest widoczna przykładowa stacja z wymiennikiem C.W U. o pojemności 800 l. Wykonana kotłownia dla dużego obiektu usługowego. Kolejne zdjęcie przedstawia kotłownię z kotłem automatycznym HEF o mocy 25 kW w budynku jednorodzinnym - zdjęcie pokazuje kocioł bez zamontowanego zbiornika w celu pokazania instalacji za kotłem. Następne 2 zdjęcia prezentują kotłownię gazową o mocy 345 kW z kotłami De Dietrich w systemie kaskadowym. Ostatnie zdjęcie przedstawia w pełni wyposażoną kotłownię. (kliknij na zdjęcie aby powiększyæ)

Wykonujemy pełne serwisy kotłów (w tym przeglądy i konserwację) z możliwością zakupu u nas części zamiennych, m.in.: podkładka mosiężna, ślimak, motoreduktor, silnik, wycior, deflektor, części paleniska, rura podajnika, zbiornik, wentylator, górna pokrywa kotła, uszczelki, popielnik, drzwiczki kotła, rękojeśæ. Wykonujemy także wymianę sterowania na kotle oraz montujemy do pracujących już kotłowni automatykę pokojową oraz pogodową. (kliknij na zdjęcie aby powiększyæ)

Fotowoltaika

Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu i potrzebnym kwalifikacjom zapewniamy pełną obsługę klientów nie tylko w projektowaniu i montażu paneli fotowoltaicznych, ale również pomoc przy wypełnianiu wniosków dla zakładu energetycznego. Specjalizujemy się w mikroinstalacjach fotowoltaicznych tzn. instalacjach fotowoltaicznych o mocy znamionowej do 40 kW. W chwili obecnej istnieje kilka form dofinansowań przy montażu instalacji OZE na Dolnym śląsku. Są to preferencyjne kredyty m.in. w banku BOŚ oraz program KAWKA dla miasta Wrocław, którego trzecia edycja trwa do września 2015r. Natomiast Ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii (OZE) i Program PROSUMENT pozwolają na wytwarzanie energii bez konieczności uzyskania koncesji na produkcję i sprzedaż i bez obowiązku zakładania działąlności gospodarczej. Sposób przyłączenia się do sieci przedstawia w uproszczony sposób poniższa grafika (ródło: https://www.google.pl). Sam przykładowy sposób mocowania na dachu instalacji przedstawia zdjęcie (ródło: Producent)

.
    

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pełna informacja na stronie producenta http://www.on-eco.pl . Kontakt pod numerem
608 325 917.

Zajmujemy się również wymianą sterowania na kotłach już pracujących na sterowniki z systemem automatycznego dobierania mocy kotła do zmieniającego sie zapotrzebowania na zużycie paliwa. Dzięki temu proces spalania staje się bardziej ekonomiczny, a obsługa kotła nie wymaga ręcznego dobierania nastaw na kotle. Dla szerszej informacji polecamy stronę www.compit.pl.

Zajmujemy się wykonawstwem instalacji płaszczyznowego ogrzewania na ścianach i sufitach (załączone poniżej zdjęcia). Dokładniejsze informacje uzyskają Państwo pod numerem 608 325 917

W naszej ofercie istnieje także możliwośæ zakupu elementów kotłowni (wymiennik C.W.U. pompy, zawory, automatyka) lub grzejników znanych firm z wysokimi rabatami.

 

 

stat4u
kotły wrocław, kotly wroclaw, kotły Dolny śląsk, kotly Dolny Slask
Strona wykonana przez Studio Plan - www.web.plan.pl .